Antika Tablo Alıcıları

Geçmişten bu günümüze gelmekte olan ve halen yağlı boya resim çalışmaları tüm Dünya'nın dikkati çeken bir sanattır.Antika tablo diyebileceğimiz eserler insanları cezbeden günümüzde insanların diikatini çekmektedir.

Antika Tablo Nedir ?

Antika tablo geçmiş dönemde yaşamış ve piyasada kendini kanıtlamış değerli Ressam'larımızın eserlerine denir.Örnek olarak bunlar kimlerdir derseniz "hoca ali rıza, şeker ahmet paşa, osman hamdi bey, ibrahim çallı, bedri rahmi eyüboğlu, mahmut cuda, feyhaman duran, fikret mualla, nazmi ziya güran, nuri iyem, namık ismail, hale asaf, abidin dino, ibrahim balaban, nurullah berk, avni arbaş" değerli ressamlarımızdır.

Antika Tablo Nasıl Satılır

Geçmişte ailenden kalan tablolar şimdiki dönemde internete tablo alış satış yapan antika firmaları nakit olarak alım satım yaptığını görmekteyiz.Sektörde önemli olan satan kişilerin vermiş olduğu referans bizim için çok önemlidir.

Yağlı boya tablo fiyatları ressam ait eserlere değişken ve talebe göre değişmektedir. Önemli olan güvenilir hizmetle ve değerinde satabilmektir bunun neticesinde iki tarafta alım satımdan memnun kalmasıdır.

Her Yağlı Boya Tablo Para Eder Mi ?

Hayır. tabikide her yağlı boya tablolar para etmez yaptığımız bu meslekte malesef bu sorular çok karşımıza çıkıyor.Değeri olması için en önemli ressam ismidir yani imzasıdır.Tabloda orjinallık önemli ve kondisyon bakımından göze hitap etmesi çok önemlidir.

Yağlı boya tablolarda fırça çok önemlidir aynı imzalı resimlerde birbirinden çok fiyat farkı olmaktadır.Ebat ve yapılan yılın dönemi fiyat belirleyeci faktördür.

Tablo Alan Yerler

Kılıçoğlu antika firması olarak siz değerli müşterimizin tablolarını nakit olarak değerlendirmekte yardımcı oluyoruz.İşleyiş sürecini bizimle irtibata geçerek başlayabilirsiniz.

Galerie Kılıçoğlu

Art carpet silver 

Doğan Tunca

0532 570 22 24