Hakkımızda

Kılıçoğlu Antika, Firmamız 1989’dan bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Uzun yılların verdiği bilgi,tecrübe ve deneyim ile antika eşyalarınızı ve yağlı boya tablolarınızı değerlendirmenize yardımcı olmaktayız. Eğer sizde evinizde bulunan antika eşyalarınızı, tablolarınızı değerlendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul'da hizmet vermekte olan bir firmayız. Bizimle iletişime geçerek servislerimizin bilgi ve deneyimlerinden yararlanıp tablolarınız değer kaybı yaşamadan satma imkanına sahip olabilirsiniz.Antika eşyalarınızı ve tablolarınızı sizde değer kaybettirmeden ve yorulmadan satmak isterseniz hemen bizi arayın...

  • Misyonumuz;

Müşterimizi en güncel alım & satım işlemleriyle alakalı bilgilendirmek ve yanlış yönlendirmelere maruz kalabilcek kişilerin sektör hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Müşterilerimizin bizimle iletişime geçtikten sonraki süreçte en verimli bilgileri vermek ve en verimli fiyat teklifleri sunmaktır.

  • Vizyonumuz;

1989’dan bu yana kaliteli güvenli ve en önemlisi müşterilerimizi mutlu ederek her gün kendimize ve firmamıza yeni değerler katarak adımlarımızı atmaktayız .