Eski Tablolar

Eski Tablolar olarak İstanbul’un genelinde elinizdeki yağlı boya tablolarınızı adresinizden değerinde nakit alıyoruz. Ünlü ressamların imzalı eserleri günümüze kadar ulaşmış değerli yağlı boya tabloları özel tasarım ürünleri arasında eski tablolar çok önemli bir yere sahiptir.

Eski Tablolaların değerini tek tek antikacıları dolaşmak yerine çok kısa sürede antika tablolarınızın değerini öğrenebilir ve anında nakit hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve değerinde alım satım misyonumuzdan faydalanabilirsiniz.

Eski Tablo fiyatlanması hangi yıla ait olduğu ve kim tarafından resmedildiği önemlidir. Bu konu hakkında müşterilerimizinden çok telefon almaktayız çünkü tablo satmak isteyen taraf elindeki tablo’yu eski tablo olarak görebiliyor. Geçmişten bugünümüze yağlı boya resim çalışmaları devam etmektedir ve bunun yanında her çalışma maddi olarak değerli olmuyor.

Genelde aileden kalan eski tablolar müşterilerimiz kendisi zamanında almadığı için tablonun ne kadar değerli ve kime ait olduğunu bilememektedir. Bunun için en iyi gözlem olarak bilgi ve tecrübesinden yararlanıp yağlı boya tablosu hakkında bilgi edinmesi ve değerinde satma istemesidir. İşte bu devrede bizi bulmuş olmakta olup siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Sizde eski tablo'larınızı satmak isterseniz bizimle iletişime geçin ürününüze değerinde fiyat vererek satın alabiliriz.